Od kilku sezonów konsekwentnie rozszerzamy ofertę tej progresywnej linii, którą kierujemy do najbardziej wymagającego klienta. Prosto cechuje przede wszystkim niebanalne wzornictwo i wysoka jakość wykonania. Na nadchodzący sezon przygotowaliśmy szeroką gamę produktów m.in. bogaty asortyment świetnie skrojonych kurtek, bieliznę oraz akcesoria. Wszystko wyprodukowane z wysokogatunkowych tkanin i przy wykorzystaniu innowacyjnych metod wykończenia takich jak tłoczenia, nadruki odbijające światło, zamki strunowe czy trójwymiarowa guma.
Męska linia Prosto oscyluje w przestrzeni pomiędzy eleganckimi krojami a klasyką streetwearu: neoprenowa bluza z kapturem Helsinki, golf Milano, płaszcz Brussel czy szalik Budapest. Monochromatyczna kolorystyka przełamana innowacyjnymi zdobieniami, w połączeniu z eleganckimi krojami sprawiła, że typowe streetwearowe ubrania nabrały klasy. Pośród męskiego asortymentu Prosto znajdziecie także stylowe akcesoria, jak plecak Lisboa, torba miejska Yokohama, futerał na laptop Oxford, maska neoprenowa Osaka czy rękawiczki z możliwością obsługi ekranów dotykowych.
W damskiej odsłonie linii Prosto również sięgnęliśmy po klasykę streetwearu czyli formy oversizowe, które wpisały się już chyba na stałe w światowe trendy. Mamy dla was obszerne bluzy z kapturem stylizowane na męskie hoodies, welurowe sukienki na zimę oraz dwustronne kurtki. Nie zabraknie także klasyków w nieco bardziej seksownym wydaniu takich jak mała czarna czy spodnie z wysokim stanem. Zimowy klimat oddają welur i wiskozowe dzianiny oraz bawełna o zwiększonej gramaturze.  Damska i męska linia nowej kolekcji Prosto idealnie do siebie pasują i wzajemnie się uzupełniają. Prosto FW 17/18 to ubrania łączące klasyczny miejski streetwear z elegancją i wysoką jakością.
Foto: Robert Ceranowicz
Creative Director: Wojtek Sokół
Art. Director & MUA: Zosia Krasuska
Hair: Gor Duryan
Stylist: Robert Kiełb
Models:
Karolina Warzecha (MILK)
Natalia Chojnacka (AS Management) J
anek Kacprzak (Rebel)
Szymon Styrczula