Świąteczny czas większości Polaków kojarzy się z zakupami, sprzątaniem oraz gotowaniem. Pamiętajmy jednak, że to przede wszystkim czas dla rodziny, czas pełen radosnych emocji i bliskości, dlatego postawmy na prezenty, które będą kojarzyły się właśnie z takimi wrażeniami. Dodatkowo będą bliskie zainteresowań oraz spełnią marzenia osoby obdarowanej. Dlatego znając swoich przyjaciół i członków rodziny, warto sprezentować im voucher na to, czego zawsze chcieli spróbować czy doświadczyć. Idealny zatem będzie zestaw Super Emocje w nowej odsłonie od Super Prezentów, w którym można znaleźć ponad 50 ofert na przeróżne przeżycia.

Zestaw Super Emocje to idealny prezent dla osób, które nie lubią się nudzić i które chcą przeżyć ekscytujące emocje. W zestawie znajdują się zróżnicowane oferty, od jazdy gokartem, BMW M Power czy Monster Truckem, poprzez lekcję windsurfingu, paintball, Dream Jump czy przygodę w świecie wirtualnym. Zabawa dedykowana jest jednocześnie jednej osobie, parom, jak i całym rodzinom, więc dodatkowo wybierając konkretną atrakcję można wspólnie spędzić czas, którego często w natłoku zajęć nam brakuje. Tak wiele ofert w jednym zestawie daje możliwość wyboru jednej najbardziej ekscytującej, która spełni marzenia osoby obdarowanej. To wspaniała zabawa dla każdego! – mówi Agnieszka Wrońska, marketing manager firmy Super Prezenty.

Prezent w postaci pięknie zapakowanego zestawu, można zrealizować w przeciągu 12 miesięcy od dnia zakupu na terenie całej Polski. Fani ekscytujących wrażeń pokochają taki świąteczny podarunek – dzięki niemu przeżyją przygodę życia, którą będą wspominać przez lata.