243 m kw. to powierzchnia sklepu up8, na której oprócz obuwia i odzieży można znaleźć profesjonalne akcesoria treningowe, a także batony proteinowe i żele energetyczne. Butik up8 znajduje się na poziomie 2. między sklepami Lee Wrangler oraz Vans. Na klientów czekają produkty: Nike, Adidas, Under Armour, Reebok, ASICS, Shock Absorber czy New Balance. Zegarki i monitory aktywności, słuchawki, bidony oraz rękawiczki od takich gigantów świata fitness, jak Garmin, Nike, Polar, Suunto, Jabra, Denon, Monster ucieszą każdego miłośnika fitnessu. Batony proteinowe i żele energetyczne od MuleBar pomogą natomiast uzupełnić energię po treningu.

 

Wielbiciele espresso, latte czy cappuccino znajdą coś dla siebie na poziomie 1. między sklepami H&M oraz Reserved w nowej kawiarni SO! COFFEE. 145 m kw. spokojnej strefy relaksu umożliwi klientom delektowanie się doskonałymi ciastami, świeżo wypiekanymi goframi i naleśnikami. Lokalizacja kawiarni przy szklanej fasadzie Centrum jest doskonałym miejscem widokowym oraz idealną przestrzenią odpoczynku z dostępem do światła dziennego. Poznań to 24. polskie miasto, gdzie swoje miejsce znajdą wielbiciele sałatek, kanapek oraz świeżo wyciskanych soków i lodów.

 

 

***

 

Poznań City Center

Poznań City Center to tętniące życiem serce stolicy Wielkopolski. Największe centrum handlowe w regionie, które na 3 kondygnacjach, o łącznej powierzchni 60 tysięcy m kw., mieści ponad 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 1500 miejsc parkingowych (1. godzina parkowania gratis) oraz specjalny parking dla rowerzystów. Centrum posiada bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym.