Na rynku dostępny jest od niedawna 43-calowy monitor Philips BDM4350UC, który technologicznie został dostosowany do użytku profesjonalnego. Do 5 czerwca klienci Komputronik.pl będą mogli skorzystać z oferty promocyjnej. Z kodem rabatowym „aleToWielkie” cena monitora wyniesie 2949 zł.

 

Regularna cena monitora w Komputronik.pl to 3099zł. Dodatkowo, korzystając z promocji, do 5 czerwca Klienci mogą nabyć sprzęt o 150 zł taniej. Wystarczy wpisać przy zamówieniu kod „aleToWielkie”.

 

Monitor BDM4350UC to najnowsza propozycja od firmy Philips z matrycą IPS. Pozwala na oglądanie obrazu w rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Oprócz tego, urządzenie wyposażono w technologię Flicker-Free (brak migotania podświetlonego obrazu) oraz szereg przydatnych złączy.

 

Aby zapewnić najwyższy poziom jakości obrazu, Philips wyposażył monitor w energooszczędne podświetlenie W-LED oraz 100-procentowe pokrycie palety barw sRGB. Nie bez znaczenia jest również 10-bitowy kolor, czy statyczny współczynnik kontrastu, wynoszący 1200:1.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, system operacyjny zawiera tryby PbP (Picture-by-Picture) oraz PiP (Picture-in-Picture), dostosowane do wyświetlania na ekranie kilku obrazów jednocześnie.

 

Wszystko to osadzone jest w cienkiej ramie, która subtelnie nadaje tło, nie odciągając uwagi od obrazu. Nad bezpieczeństwem sprzętu czuwa producencki, 3-letni system gwarancyjny door-to-door.