Tego sezonu wyznaczyliśmy kurs na nową wyprawę zainspirowaną pragnieniem nowych doświadczeń i przygód. Nowa, odważna paleta jaskrawych kolorów łączy się ze świeżym spojrzeniem na branding, wyznaczając kurs na Wiosnę lato 2018.

Nowe inspiracje w modzie męskiej:

Tego sezonu dostarczamy nowych sposobów na najnowsze trendy graficzne. Autentyczne podpisy, od teksturowanych kordonków i haftowanego sznurka do druków wodnych.

W nowym sezonie wyruszamy w rejs z kolorami, które inspirują i ekscytują. Jaskrawo barwione żagle kontrastują z chłodnym błękitem oceanu. W tym sezonie casualowe produkty Henri Lloyd emanują przede wszystkim krystalicznym niebieskim, ceramicznym pomarańczem, orzeźwiającą miętą oraz intensywnym granatem. Świeże wzory, projekty, barwy, a do tego wyjątkowa sceneria tworzą razem magiczny klimat.

W kolekcjach Henri Lloyd znajdziemy wiele marynistycznych akcentów, jednak to nie tylko bezkresne morza czy złociste plaże inspirowały twórców kolekcji. Pomysły na nowe wzory, kolory czy kroje odnajdywali w architekturze, grze cieni, malowniczych zakątkach śródziemnomorskich miast. Dzięki temu można wręcz poczuć muśnięcie wiosny na skórze, którego po zimowych miesiącach tak nam brakuje.

 

Sklep internetowy: www.henrilloyd.pl                 

 

Zapraszamy na:

Facebook: Fb.com /henrilloydpl

Instagram: @henrilloyd_polska