Cały zestaw do makijażu może się nie zmieścić do wakacyjnej walizki. Co wtedy? Na ratunek przychodzą siostry-wizażystki Sam&Nick Chapman, które stworzyły nowy rozmiar Twoich ulubionych pędzli! Dzięki temu z pewnością zmieścisz je w wakacyjnej kosmetyczce i pojadą z Tobą na upragniony urlop!

Trend na zmniejszanie akcesoriów i kosmetyków wrócił do nas z lat 90 XX w. Najwyższy czas – przy walizkach podręcznych, plecakach i ciągłych wyjazdach (kto z nas nie kocha kuszących ofert LAST MINUTE proponowanych przez biura podróży i linie lotnicze?), trudno było znaleźć miejsce na gigantyczne zestawy i pędzle do makijażu. Real Techniques stworzyło 3 pędzle, które można zabrać ze sobą wszędzie, a które z powodzeniem zastąpią profesjonalny zestaw. Największą zaletą jest to, że ich główki nie zostały zmniejszone! Skrócona została jedynie ich rączka, dzięki czemu pędzel wciśnie się w każdy zakamarek naszej podróżnej kosmetyczki.

W skład kolekcji MINI wchodzą:

Mini pędzel do twarzy – o pomarańczowej rączce, idealny do rozprowadzania pudru, podkładu czy różu.

Mini pędzel do konturowania – z różową rączką, do konturowania i rzeźbienia twarzy bronzerem
i rozświetlaczem.

Mini pędzel wielozadaniowy – różowy pędzel do wszelkich zadań – aplikowania pudru, podkładu czy różu.

Który sprawdzi się najlepiej na Twoich wakacjach?

Nowa kolekcja MINI pędzli jest dostępna w sklepie online www.real-techniques.pl.

UWAGA! Do końca wakacji przy zakupach w oficjalnym sklepie online marki Real Techniques na kwotę min. 59 PLN – klient otrzymuje wakacyjny zestaw gratis! To urocze, różowe trio niezbędne na każdych wakacjach! (Piłka plażowa + paletki + okulary przeciwsłoneczne).