Warsaw Fashion Street to wydarzenie, które od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem pasjonatów mody, kultury i sztuki oraz samych warszawiaków. Trakt Królewski zmienia się wtedy w najdłuższy w Polsce wybieg modowy, na którym swoje kolekcje prezentują zarówno debiutujący, jak i uznani rodzimi projektanci. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest klasyka w modzie i muzyce, zaś pokazom towarzyszyć będą koncerty fortepianowe i występy wokalno-instrumentalne światowej sławy polskich artystów.

Ponadczasowa elegancja to jedna z podstawowych wartości, którą kierujemy się w Cafardini, szyjąc garnitury i koszule na miarę. Oferując szeroki wachlarz indywidualnych wykończeń pozostajemy wierni ponadczasowej męskiej elegancji oraz sprawdzonym tradycjom krawieckim. W najbliższą niedzielę, podczas Gali Wieczoru Warsaw Fashion Street, zaprezentujemy kolekcję opartą na męskiej klasyce, stworzoną z okazji 10-lecia Cafardini – mówi Marta Stefańczyk-Ciąpała, prezes i założyciel marki Cafardini.

Pokaz garniturów Cafardini uświetni Szymon Majewski, który zaprezentuje się w jednej ze stylizacji, oraz Izabela Kopeć, mezzosopranistka łącząca w swojej twórczości klasykę z nowoczesnością. Podczas Gali Wieczoru, która rozpocznie się o godzinie 20.00, zaprezentowane zostaną również kolekcje m.in Mariusza Brzezińskiego, Papillon, Moniki Ptaszek, Natalii Jaroszewskiej oraz Natashy Pavluchenko.

Więcej informacji oraz szczegółowy program Warsaw Fashion Street na stronie http://www.warsawfashionstreet.pl/