Niedawno PUMA zaprezentowala swoją nową kampanię z udziałem Lewisa Hamiltona zatytułowaną “24/7”, która jest kierowana do mężczyzn. Jako nowy członek zespołu PUMA, czterokrotny mistrz świata Formuły 1 stał się twarzą linii treningowej. Zaczynając współpracę od kampanii marketingowej, PUMA udowadnia, że ćwiczenia przestały być już tylko związane z siłownią.

Lewis Hamilton jest idealnym wcieleniem propozycji treningu 24/7. Swoimi niekończoncymi się podróżami oraz napiętym planem dnia, udowadnia jak istotne jest posiadanie ubrań, które spawdzają się zarówno na treningu, jak i w ciągu pozostałych, codziennych aktywności. Według marki PUMA miasto może być Twoją siłownią, bieżnią czy sceną przez cały dzień, każdego dnia i stąd pojawił się pomysł “24/7”. Linia streetwear’owa została stworzona do aktywności. Projekty,  jakie znajdziemy są fuzją technologii charakterystycznej dla linii sportowych oraz miejskiego stylu by uzyskać do tej pory najbardziej elastyczną w noszeniu kolekcję.

Dla mnie trening to jeden z najważnejszych aspektów w moim życiu. Nie robię tego tylko dla dobrej formy, ale też z powodu wymagającej pracy. Przed każdym wyścigiem muszę stracić na wadze, od tego zależy mój wynik i często wpływa na wygraną lub przegraną. Bardzo się cieszę, że oprócz bycia członkiem społczności PUMA, mogę też brać udzial w tej kampanii, która w 100% odpowiada temu kim jestem,” mówi Lewis Hamilton.

Ambasador PUMA podzielił się swoimi treningowymi sztuczkami na pierwszym Team Faster Summit w Los Angeles. Na wydarzeniu pojawiło się ponad 100 trenerów PUMA z całego świata. Razem wzięli udział w specjalnie przygotowanych treningach i rozwijających warsztatach.

Jako totalny hustler, Lewis pokazał co potrafi w sportowej kolekcji z kampanii 24/7,” skomentował Adam Petrick, Global Director of Brand and Marketing PUMA. “Nadaje wszystkiemu swój indywidualny styl i wygląda to bardzo autentycznie. Dlatego jest świetnym reprezentantem idei stojących za projektem 24/7.