W przypadku łazienki w stylu glamour, zdecydowanie najważniejsze są błyszczące meble, nadające wnętrzu elegancji i stylu, które mogą być zarówno w klasycznej bieli, jak i nietypowych kolorach, jak fiolet czy czerń. Istotne są też dodatki tworzące unikalny charakter wnętrza. Koniecznie trzeba zadbać o ściany – ozdobne płytki czy tapeta doskonale uzupełnią wystrój. Na ścianach lub jednej z nich może znaleźć się wyraźny, ozdobny wzór z dodatkiem złota lub srebra. Istotne są również wyraźne, bogato zdobione dodatkowe elementy wyposażenia, jak oświetlenie – mogą to być duże lampy lub lampy z kryształkami i szkiełkami, lustra oraz inne akcesoria i dekoracje.
Aquaform, producent m.in. mebli łazienkowych, proponuje kilka kolekcji mebli, które w odpowiedniej aranżacji mogą stworzyć wnętrze w stylu glamour. Dla wielbicieli elegancji i nowoczesnego szyku idealne będą meble Flores, Amsterdam oraz Decora.
Kolekcja Flores
Meble Flores, dostępne w kolorach białym i legno jasne, mają prosty design i są stosunkowo niewielkie, dzięki czemu nie przytłaczają wnętrza. Elegancką konsolę z kolekcji Flores możemy uzupełnić dodatkami, a nawet oryginalnym fotelem w mocnym kolorze, dzięki czemu uzyskamy oczekiwany efekt stylu glamour. Ceny mebli z kolekcji Aquaform Flores zaczynają się od 255 PLN, a za wspomnianą konsolę zapłacimy ok. 700 PLN.
Kolekcja Amsterdam
Meble Amsterdam są dostępne aż w sześciu wariantach kolorystycznych: biel, bordo, fiolet, antracyt, czerń i legno ciemne. Wszystkie wersje oprócz legna ciemnego wykonane są w nowoczesnej technologii: płyta MDF plus akryl, Zastosowanie tej technologii sprawia, że fronty mają wyjątkowo silny połysk, a same mebla są bardziej odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Ceny mebli Amsterdam wahają się od 365 do 1513 PLN.