Marka Sanplast przekonuje, że łazienka powinna być przede wszystkim dopasowana do jej właściela, a jej aranżacja ma być wyrażeniem jego wnętrza.

 

Industial, modern, czy classic?

Warto pamiętać, że styl, w jakim zdecydujemy się urządznić naszą łazienkę, niekoniecznie musi być najnowszym trendem. Najważniejsze jest, aby pomieszczenie było wyjątkowe. Oryginalne wnętrze tworzy się w głowie, buduje przez pryznat temperamentu, charakteriu i emocji. Z tego powodu, dobierając poszczególne elementy aranżacji, warto poświęcić chwilę i posłuchać wewnętrznego głosu.

Doskonałym rozwiązaniem na uzyskanie niepowtarzalnego efektu jest zabawa kolorem. Firma Sanplast pokazuje, że projektowanie łazienki może być świetnym rożwiązaniem na wyrażenie siebie. Z tego powodu, przygotowując swoją ofertę zadbała o niezwykle szeroki wahlarz kształtów, rozmarów, a przede wszystkim kolorów. Dzięki temu każdy klient może wybrać wyjątkowy produkt, który odzwierciedli jego wnętrze.

 

Rozbudź swoje zmysły, wydobąć emocje i zaszalej z kolorami! Dlaczego?

Odpowiednio dobrane kolory pozytywnie wpływają na samopoczucie, a przecież to właśnie łazienka jest miejscem, w którym rozpoczynamy i kończymy każdy dzień, spędzamy czas na codziennych rytuałach, oddajemy się odrobinie relaksu, czy po porostu dbamy o siebie. Jest naszą prywatną przestrzenią, która pozwala nam pobyć w  samotności, kiedy tego potrzebujemy.

 

Nie bój się koloru.

Biel to najczęściej wybierana barwa, podczas projektowania łazienki. Zaraz po niej, powiawiają się delikatne odcienie brązu i szarości. Dlaczego, tak bardzo boimy się mocnych kolorów? Pownieważ bardzo często kierujemy się schematami. Zależy nam, aby wygląd łazienki kojarzył się z czystością i estetyką, a przecież to nie kolory spełniają te warunki. Marka Sanplast, wprowadzając szeroką gamę kolorystyczną, przekonuje nas, że nie należy bać się mocnych barw, a wręcz przeciwnie – należy się nimi bawić i wyrażać przez nie swoje prawdziwe oblicze. Często nie zdajemy sobie sprawy z potęgi kolorów. „Warto pamiętać, że barwy określają nasz charakter i mają niesamowicie duży wpływ na nasze samopoczucie. Nie ma złych i dobrych kolorów. Każdy z nich ma swoje wyjątkowe właściwości. Posiadamy produkty w 8 barwach, z których najpopularniejszą jest oczywiście biel. Poza nią Klienci mogą wybierać spośród koloru: brązowego, szarego, kamiennoszarego, beżowego, jasnoszarego, szarego stalowego i kremowego. Wszystkie one inspirowane były naturą. Każdy znajdzie coś dla siebie.” – komentuje Robert Rachowski – Produkt Manager SANPLAST SA.

 

Oryginalność jest obecnie najbardziej pożądaną cechą w obszarze aranżacji wnętrz, a tworzy ją nasza osobowość, którą najłatwiej wyrazić poprzez kolory.