Każda kobieta wie, że dobrze dobrane obuwie potrafi zmienić nawet najprostszy, codzienny zestaw w zaskakujący i oryginalny. Ciekawe wykończenia, aplikacje, okucia, niebanalne fasony… Pamiętaj, że diabeł tkwi w szczegółach, a najgorętsze trendy sezonu znajdziesz w sklepie Renee!

Tej zimy zdecydowanie wybieramy grę detali! Najnowsza kolekcja Renee to przegląd wyrazistych botków oraz butów w stylu biker boots, które szczególnie zainteresują kobiety lubiące odkrywać nowe trendy. Propozycje zachwycają niezwykłymi akcentami, jak wiązania, klamry a także zdobione obcasy i czubki, które bez trudu odświeżą każdą garderobę. Co ważne, efektowne modele Renee z powodzeniem zastąpią biżuterię, będąc niecodzienną alternatywą klasycznych błyskotek.

Inspirowana najgorętszymi hitami sezonu kolekcja Renee, uchwycona została w obiektywie fotografa Łukasza Pukowca. Zaprezentowane w kampanii stylizacje doskonale wpisały się w mocno modowy charakter obuwia, podkreślając jego wielowymiarowość i praktyczność. Jeśli szukasz więc pomysłu na gotowy zestaw, rozwiązanie masz w zasięgu ręki! Jednym z sekretów najnowszej kolekcji Renee jest właśnie jej uniwersalność. Ponadczasowe modele unowocześniają oryginalne aplikacje, pozwalające na swobodną zabawę trendami w wielkomiejskim stylu. Nonszalancki look uzyskasz łącząc je z oversizową koszulą i rurkami, a wieczornego szyku zadasz w wersji z elegancką sukienką. To modowe wyzwanie, który skazane jest na sukces!