A kryteria mogą być dowolne – od koloru przez wielkość czy wzór po funkcjonalność. Nie wahaj się więc w poszukiwaniach i poznaj rodzinę aż 70 – ciu zlewozmywaków Subway marki Villeroy & Boch. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, niezależnie od tego czy korzystasz z kuchni w pojedynkę, czy ze swoją drugą połową lub dużą rodziną.

Jak rozpoznać idealny zlewozmywak? To ten, który obok estetycznego wyglądu, łatwej pielęgnacji oraz odporności na wszelkie uszkodzenia i zarysowania wyróżnia się maksymalną funkcjonalnością. Taka też jest kolekcja Subway Villeroy & Boch – produkty z tej linii posłużą przez długie lata, przypadając do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Praktyczne rozwiązania
Zlewozmywaki Subway cechuje nowoczesny i purystyczny dizajn – proste linie współgrają z delikatnymi zaokrąglonymi brzegami nadając kolekcji niezwykłej harmonii. Niewątpliwym atutem serii są również funkcjonalność i wytrzymałość. Wysokiej jakości ceramika, z której wykonano produkty jest odporna zarówno na światło słoneczne, jak i na zmiany temperatury oraz zadrapania czy plamy. Dodatkową ochronę gwarantuje też szkliwo CeramicPlus – umożliwia łatwą pielęgnację zlewozmywaka oraz zachowanie nieskazitelnej czystości i higieny. Oczywiście nie można zapomnieć o stylowych akcesoriach Villeroy & Boch do linii Subway. Obejmują one deskę do krojenia, wykonaną z prawdziwego forniru orzechowego, durszlak czy wielofunkcyjną rolowaną matę, której elementy wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ponadto producent pomyślał o komforcie osób leworęcznych – wszystkie modele zlewozmywaków z ociekaczem są dostępne z odpływem zlokalizowanym po lewej lub prawej stronie. Wskazane rozwiązanie ułatwia korzystanie, a przy tym podnosi ergonomię trudnodostępnych przestrzeni kuchennych. Wszystko to sprawia, że produkty Subway to nie lada gratka dla osób oczekujących maksymalnie funkcjonalnych rozwiązań w kuchni.

Znajdź swój model
Różnorodność wersji, rozmiarów i kolorów – to główne atrybuty rodziny zlewozmywaków Subway Villeroy & Boch. Jej niekwestionowaną gwiazdą jest model 60 XL, który doskonale odnajdzie się w dużych pomieszczeniach. Podobnie jak jego siostrzana wersja 60 XR – również wyposażona w ociekacz oraz dodatkowo, w niewielką zamykaną komorę. Z kolei zlewozmywak Subway 50, dedykowany niewielkim kuchniom, umożliwia maksymalne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni. Całości oferty dopełnia model Compact o szerokości 45 cm. Ostatnie dwa typy produktów to rozwiązanie dla par i singli, którzy gotują okazjonalnie, nie spędzając w kuchni zbyt wiele czasu. Bezprecedensowym atutem kolekcji jest zaś bogata paleta wersji kolorystycznych, która pozwala stworzyć wyjątkowe akcenty w każdej kuchni.

Perfekcyjne dopasowanie
Zlewozmywaki Subway Villeroy & Boch oferują kilka opcji instalacji, a każda z nich posiada określone zalety. Wersje podblatowe wnoszą do kuchni dozę harmonii, podnosząc estetykę pomieszczenia i podkreślając jego nowoczesność. A przy tym ułatwiają konserwację i czyszczenie blatu – zlewozmywak zostaje zamontowany w jego wnętrzu, przez co krawędzie nie są widoczne, a sama powierzchnia robocza rozciąga się aż do linii ceramiki. Modele do wbudowania instaluje się z kolei od góry w celu precyzyjnego dopasowania z blatem. W ten sposób miejsce zlewozmywaka jest wyraźnie oddzielone od reszty przestrzeni roboczej. Możliwość montażu na rozmaitych powierzchniach o różnej grubości stanowi niewątpliwie atut takiego rozwiązania. Natomiast opcja umieszczenia zlewozmywaka na równi z blatem, ułatwia większe zachowanie higieny. Dzięki temu można ławo wytrzeć ciecze spływające z obszaru roboczego do komory zlewozmywaka.

Firma Villeroy & Boch jest jednym z wiodących producentów zlewozmywaków ceramicznych na świecie. Produkty marki bezbłędnie łączą innowacje, tradycję i wyjątkowy styl, dzięki czemu stanowią inspirację do tworzenia oryginalnych i niepowtarzalnych projektów wnętrz. Założone w 1748 roku rodzinne przedsiębiorstwo nieustannie poszukuje nowatorskich rozwiązań, kreując światowe trendy. Doskonałym przykładem takiego podejścia jest kolekcja zlewozmywaków Subway, która umiejętnie zestawia elegancję i dizajn z niezwykłą jakością i funkcjonalnością.