Z początkiem wiosny, trendy wprost ze światowych pokazów mody przeniosły się na ulice miast. Florystyczne wzory w swoich kolekcjach pokazały takie marki jak Valentino, Gucci czy Micheal Kors. W tym sezonie, również Solar stawia na naturę!

Abstrakcyjne wzory inspirowane orientem, pojawiają się na zwiewnych sukienkach i spodniach z nogawką długości 3/4. Delikatny motyw polnych kwiatów w zestawieniu z prawdziwym must-have sezonu – kurtką bomber – daje nieoczywisty efekt, który nada charakteru nawet najbardziej prostej stylizacji.

W kolekcji pojawiają się również bardziej wyraziste akcenty. Czerwono – złote tulipany znajdziemy na prostych, letnich spodniach oraz klasycznych spódnicach. Egzotyczne wzory na czarnym tle zdobią delikatne bluzki i sukienki, a motyw tropikalnych liści przewija się na swetrach i apaszkach, które z pewnością przydadzą się na chłodniejsze wiosenne wieczory.

Tej wiosny, kwiatowe motywy zdominowały majową garderobę, stając się symbolem kobiecości i dobrego stylu. Marka Solar udowadnia, że kwiatowe wzory nadal potrafią zaskoczyć!