Żywiecki salon Komputronik, sieci sprzedaży nowoczesnych technologii, rozwiązań cyfrowych, sprzętu RTV oraz AGD, od 21 maja będzie działał w formule współpracy agencyjnej. 

 

Komputronik jest obecny w Żywcu od 2011. Wcześniej salon był prowadzony przez franczyzobiorcę, jednak przejdzie konwersję zgodnie z realizowaną strategią rozbudowy sieci dystrybucji w formule współpracy agencyjnej. Żywiecki punkt będzie już 71 agencją Komputronik na mapie Polski.

 

Przyjęcie zasad współpracy agencyjnej daje salonowi silniejszą pozycję na rynku, mniej zależną od aktualnej koniunktury. W przypadku agencji to sieć przejmuje obowiązki związane z zatowarowaniem. Odpowiada także za wyposażenie sklepu i jego standard.

 

Przed ponownym otwarciem ekspozycja salonu przy ulicy Komorowskich 2 w Żywcu zostanie odświeżona. Na 40m2 Klienci znajdą ofertę sprzętu IT oraz wybór telewizorów. Robiąc zakupy w dniu otwarcia, będą mogli skorzystać z promocji „Totalne Raty 11×0%”. Z okazji re-otwarcia przygotowano także specjalną ofertę. W obniżonych cenach będzie można nabyć np. laptop Lenovo 100-15IBY (999zł) czy telewizor Hyundai FL40111 (899zł). Wielbicieli gier ucieszy zestaw: Konsola Sony Playstation 4 1TB z grami Uncharted 4: Kres Złodzieja, Minecraft, Grand Theft Auto V, Uncharted – Kolekcja Nathana Drake’a za 1629zł.

 

Więcej informacji na temat oferty Komputronik i nowych salonów można znaleźć na stronie komputronik.pl