„Apartamenty Sowiniec” to kameralne osiedle składające się z 4 budynków usytuowanych w samym sercu malowniczej części Krakowa – Woli Justowskiej. Niepodważalnym autem inwestycji jest właśnie jego lokalizacja. Z jednej strony bliskość centrum (6,3km do Rynku Głównego), idealne połączenie z ważnymi punktami komunikacji krajowej i międzynarodowej (6,8km do Dworca PKP/PKS, 3,7km do lotniska w Balicach). Z drugiej strony, z dala od zgiełku, ze względu na usytuowanie poza centrum, gdzie przeważają tereny zielone jest to idealne miejsce dla osób potrzebujących ciszy oraz bliskości z naturą. Według planów zagospodarowania przestrzennego w okolicy nie powstaną żadne obiekty przemysłowe oraz drogi ekspresowe czy szybkiego ruchu.

„W fazie projektowania osiedla zależało nam na stworzeniu luksusowej enklawy ciszy
i spokoju, która swoją architekturą będzie wyróżniać się na tle innych inwestycji. Gdy apartamenty zostały dodatkowo wzbogacone o prywatne ogrody japońskie znajdujące się przy lokalach w dolnych kondygnacjach, efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. „Apartamenty Sowiniec” to połączenie japońskiego perfekcjonizmu i klasycznej struktury z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w budownictwie. Jest to miejsce wprost stworzone dla osób potrzebujących ciszy i spokoju –
mówi Grzegorz Zagrabski, wiceprezes zarządu Wawel Service Sp. z o.o.

 

Apartamenty mają powierzchnię od 64 – 186 m2, są przestronne i funkcjonalne, z podziałem na część prywatną oraz część przeznaczoną dla gości. Wysokość pomieszczeń przekracza standardową wartość i wynosi 2,61m. Na osiedlu przewidziano również ogólnodostępne miejsca postojowe dla samochodów i rowerów na poziomie parteru. Dodatkowo, w cenie apartamentu dostajemy projekt wykończenia oraz aranżacji wnętrz, stworzony przez fachowców i specjalistów. Oczywiście zostanie on utworzony po wcześniejszych konsultacjach, tak aby efekt końcowy sprostał wszelkim wymaganiom lokatorów.