Lato – czas wolności i dobrej zabawy. Baw się na muzycznych festiwalach, miejskich plażach, imprezach na świeżym powietrzu. Wakacyjny nastrój zapewni Ci wybrany kolor z palety Converse. Świeże sezonowe Chuck Taylor All Star Seasonal możesz mieć w cytrynowym żółtym, karmazynowej czerwieni, paryskim błękicie, przejrzystym lazurze, gołębim szarym, modrym fiolecie, piaskowym beżu. Nikt nie będzie się dziwił, jeśli w tym sezonie zdecydujesz się na więcej niż jedną parę!

Kolorowe sneakersy All Star występują w wersji wysokiej i niskiej. Sezonowe barwy podkreślają klasyczne białe podeszwy, noski i sznurówki.

Więcej na www.converse.pl

Converse
Marka założona w 1908 roku zdobyła status “America’s Original Sports Company”™ i jest znana jako producent legendarnych linii takich jak Chuck Taylor All Star, Jack Purcell i CONS. Dziś Converse oferuje bogaty asortyment obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci a także odzież i akcesoria. Produkty Converse są dostępne w sprzedaży detalicznej w ponad 160 krajach na całym świecie i 79 punktach sprzedaży należących do marki.