Już w sobotę, 4 czerwca, w CH Złote Tarasy odbędzie się Dzień Dziecka z bohaterami serialu „Psi Patrol”. Na terenie centrum handlowego oraz w Multikinie będzie można spotkać bohaterów z drużyny „Psiego Patrolu”. Marshall, Rocky, Rubble i inni bohaterowie zaproszą dzieci do udziału w zabawach m.in w konkursie strażackim, ekowarsztatach, czy zawodach dla małych konstruktorów. Dla miłośników muzyki na głównej scenie przygotowano zajęcia taneczne przy piosenkach znanych z anteny Nick Jr.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy odwiedzić Centrum Handlowe Złote Tarasy oraz Multikino w sobotę, 4 czerwca, w godzinach 10:00-16:00. W punkcie rejestracyjnym każde dziecko otrzyma specjalną kartę do zbierania punktów sprawności oraz upominek.

Organizatorami imprezy są: Nick Jr., Multimedia Polska, Złote Tarasy i Multikino.

Partnerzy: Media Service Zawada, Eurotrade i TM Toys.

 

Nick Jr. to naukowy plac zabaw, a w nim uwielbiane przez przedszkolaków interaktywne, pobudzające wyobraźnię programy. Śledząc przygody bohaterów Nick Jr. dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale również uczą. Poznają m.in.: podstawy języka angielskiego, matematyki oraz nabywają niezbędne kompetencje społeczne takie jak umiejętność współpracy, czy wartość przyjaźni.

 

www.nickjr.com.pl

www.facebook.com/NickJrPolska

 

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych.

W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów. Projekt
i funkcjonalność obiektu została już wielokrotnie nagrodzona. Złote Tarasy są zdobywcą tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards). Więcej na stronie internetowej www.zlotetarasy.pl

 

 

Dalszych informacji udziela:

 

Beata Sadowska
m:+48 (0) 609 14 02 05
Beata.Sadowska@hkstrategies.com