Model TSUGI jest punktem zwrotnym, który marka osiągnęła dzięki przekraczaniu granic swojego designu. Progresywny look jest mieszanką nowoczesności, technologii i tradycji, stając się poważnym graczem w świecie streetwear’u. TSUGI posiadają unikalny system sznurowania oraz dzianinowe wykończenie przypominające skarpetę dla wygodnego dopasowania. To co w tym modelu najbardziej urzeka to futurystyczny styl, który sprawia, że się wyróżnia i zapada w pamięć.

TSUGI JUN jest nowym wcieleniem znanego TSUGI. PUMA i tym razem nie zapomniała dodać swojej popisowej technologii: cholewka evoKNIT daje nowy poziom komfortu, a architektoniczna konstrukcja wiązania usprawnia elastyczność. Amortyzująca podeszwa uwydatnia obcas, a dodatkowe panele z wysokiej jakości skóry umieszczone po bokach buta wspierają śródstopie i stabilizują je. Charakterystyczny sposób sznurowania modelu TSUGI przyciąga spojrzenia swoją oryginalnością.

Kolejną interpretacją modelu stały się TSUGI JUN CUBISM inspirowane kosmosem, kulturą pop z wykorzystaniem futurystycznego designu, wyrazistych tłoczeń i techniki  color-blocking. To wcielenie Ziggy’ego Stardust podróżującego w czasie do 2018 r. z miejską nonszalancją i ekscentrycznym stylem bycia.  Sci-fi spotyka ulicę. Nowe TSUGI JUN CUBISM pojawią się na PUMA.com oraz w wybranych sklepach sneakersowych od 3 listopada. TSUGI JUN będą dostępne od stycznia w cenie 529 zł.