HydraFacial to najnowsze osiągnięcie medycyny estetycznej. Pozwala efektywnie oczyścić skórę przy jednoczesnym nawilżaniu substancjami aktywnymi. Nawilżenie skóry podczas zabiegu pozytywnie wyróżnia HydraFacial od innych metod odnowy wierzchniej warstwy skóry, takich jak peelingi chemiczne, mikrodermabrazja czy zabiegi z użyciem lasera. Z HydraFacial widoczny efekt młodszej skóry zostaje osiągnięty dzięki połączeniu czynników wzrostu, peptydów i antyoksydantów, a skóra dosłownie od razu jest piękna, promienna i odmłodzona.

– HydraFacial to skuteczny zabieg, z którego klientki są bardzo zadowolone, gdyż efekty są natychmiastowe. Szczególnie polecamy go latem, gdy skóra jest przesuszona od słońca i wiatru. Jest idealny także przed imprezą czy weselem, gdy szybko trzeba przemienić się w bóstwo – śmieje się Joanna Ziółkowska-Heymann, właścicielka ReFresh Cosmetic Clinic.

Z HydraFacial można uzyskać idealną cerę w zaledwie 6 krokach! Sekret polega na głębokim oczyszczaniu i złuszczaniu zrogowaciałego naskórka, następnie zastosowaniu peelingu kwasowego, ekstrakcji, czyli bezbolesnym usunięciu zaskórników, a następnie terapii anti-age i zniwelowaniu problemów skórnych. Potem następuje nawilżenie, na które składa się terapia antyoksydantami, peptydami i kwasem hialuronowym, a na koniec terapia LED.

HydraFacial to zabieg mało inwazyjny, idealny dla wszystkich typów skóry i w każdym wieku, oraz w pełni bezpieczny – nawet dla kobiet w ciąży. Trwa około godziny i można go wykonywać w seriach do 5 zabiegów co 10 dni.

Więcej informacji na stronie http://re-fresh.pl

Kontakt dla mediów:

Joanna Owsianko, e-mail: j.owsianko@agencjafaceit.pl, tel. (22) 22 241 12 36, 502 126 043

ReFresh Cosmetic Clinic – to nowoczesna klinika kosmetyczna w Bydgoszczy, który ma w swej ofercie wszechstronne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i modelowania sylwetki dla Pań i Panów w każdym wieku. Jego właścicielką jest kosmetolog Joanna Ziółkowska-Heymann, która wykorzystując najnowszą wiedzę i innowacyjne technologie, stworzyła jeden z najnowocześniejszych salonów kosmetycznych w Polsce. W Bydgoszczy zarządza także ReFresh Cosmetic Studio – salonem kosmetycznym, który oferuje zabiegi z zakresu kosmetyki profesjonalnej, kosmetologii laserowej, medycyny estetycznej oraz pielęgnacji dłoni i stóp. Jako jedna z nielicznych placówek w Polsce wykonuje innowacyjny zabieg TightSculpting, który przy użyciu światowej klasy lasera Fotona pozwala raz na zawsze rozprawić się z opornymi fałdkami. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu!