9 listopada 2017 przy ulicy Mokotowskiej odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego butiku ekskluzywnej marki ZAQUAD, zakończone wyjątkowym koncertem Anny Karwan. Renee, jako firma wspierająca polską modę, była jednym z partnerów wydarzenia.

Znamienici goście, czerwony dywan i niecodzienne atrakcje – tak w skrócie można opisać zeszłotygodniowy event ZAQUAD. W czasie otwarcia wszyscy zaproszeni mieli okazję zapoznać się z najnowszą kolekcją, inspirowaną silną, pełną pasji kobietą. Renee, ceniące niepowtarzalność i oryginalność, doskonale wpisało się w panujący klimat, a uzupełniające stylizacje buty stały się niemal nieodłącznym ich elementem. Zaprezentowane przez Renee jesienne hity to kwintesencja najnowszych trendów, które sprawdzą się zarówno w przypadku eleganckich wyjść, jak i bardziej casualowych outfitów.

Gwiazdy kochają modę i nienaganny look, co widać było po obecnych na wydarzeniu Annie Lewandowskiej, Dominice Grosickiej, Marcie Glik, Maffashion czy Karolinie Szostak. Doskonała stylizacja to jednak nie wszystko – jak wiadomo, dobrze dobrane buty to nie tylko komfort, ale wisienka na torcie całości outfitu. Klasyczne szpilki, brokatowe kozaki, sznurowane botki… Uwielbiane przez celebrytów Renee potrafi sprostać nawet największym wyzwaniom!