WŁÓKNA CUREN® – przyjaciel naszych zębów w podróży

Miękka szczoteczka Curaprox Black Is White zawiera aż 5100 drobnych włókien CUREN®, niezrównanych w swej delikatności i łagodności, znajdujących się na jej główce. Dzięki temu czyści zęby efektywnie, a jednocześnie bardzo delikatnie dla dziąseł.

PASTA Black is White – wybielanie zębów podczas wakacji 

Wakacje to czas, kiedy uśmiechamy się więcej, zatem jest to idealny moment by pomyśleć o przywróceniu naszym zębom śnieżnej bieli. W tym celu warto sięgnąć po wybielającą pastę do zębów Curaprox Black Is White. Dzięki zastosowaniu aktywnego węgla, który pochłania cząsteczki powodujące zabrudzenia i przebarwienia, wybielanie następuje w sposób skuteczny, ale jednocześnie bezpieczny i łagodny – bez ścierania, czy zastosowania niebezpiecznych związków chemicznych. Dzięki temu pasta nie uszkadza szkliwa, ani nie powoduje bolesnych aft.  Dodatkowo zawarty w niej fluorek sodu oraz enzymy wzmacniają antybakteryjne i przeciwwirusowe działanie śliny. Pasta zawiera także cenny hydroksyapatyt, który stanowi mineralne rusztowanie tkanki kości i zębów. Efektu wybielenia dopełnia niebieski filtr fizyczny, który dodatkowo daje efekt lśniących, białych zębów.

Pasta przeznaczona jest dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. Może być stosowana regularnie bez żadnych ograniczeń. Zawiera 950 ppm fluoru. Nie zawiera SLS.

Cena zestawu: szczoteczka + pasta Black Is White 8 ml 35 pln

Produkty szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl