O tym, że jabłka są smaczne i pełne witamin wiedzą wszyscy! Ze względu na swoje walory smakowe i dietetyczne należą do jednych z chętniej spożywanych owoców. Zawierają cały szereg substancji korzystnie oddziałujących  na nasze zdrowie. Dietetycy zalecają wypicie dwóch przygotowanych na bazie jabłka smoothies dziennie: rano dla urody, wieczorem dla zdrowia. Wszystko w celu oczyszczenia naszego organizmu. Jabłka skutecznie poprawiają również kondycję naszej skóry, dlatego warto zaopatrzyć się w kremy, w których składzie znajdują się składniki pochodzące z tych owoców!

Świetną ofertę posiada polska marka Biolonica, która zajmuje się produkcją naturalnych kosmetyków, opartą na komórkach macierzystych jabłoni, oleju z pestek jabłek i ekstrakcie z jabłek. Moc potrójnego „uderzenia” jabłka zapewnia komfort dla skóry pod względem emoliencyjnym, jak również działania regenerującego i nawilżającego. Kosmetyki zostawiają skórę w pełni zaopatrzoną w składniki odżywcze zarówno w ciągu dnia, jak i podczas snu.

Misją firmy jest dbałość o urodę i zdrowie klientów, poprzez zastosowanie naturalnych surowców, których ekologiczność została potwierdzona licznymi certyfikatami. Receptury kosmetyków zawierają ponad 90 proc. surowców pochodzenia naturalnego.

Latem postaw na jabłka!