10-letni Ben Tennyson jest bohaterem jednej z najbardziej popularnych kreskówek kanału Cartoon Network. Kiedy chłopiec wraz z dziadkiem i kuzynką wybiera się na kemping, znajduje tajemnicze urządzenie o nazwie Omnitrix.  Dzięki niemu dzielny Ben może się zmieniać w kosmitów i pod postacią Czterorękiego, Inferno, Diamentogłowego, Szybciora, Muchy, Szarej Materii, Dzikiego Pnącza, Kulopłota, Turbina Wodnego lub Upgrade’a walczyć z kosmicznym złem. Pełna emocjonujących pojedynków kreskówka spotkała się z tak dużym zainteresowaniem najmłodszych widzów, że przygody Bena doczekały się trzech sequeli, dwóch filmów fabularnych i licznych gier komputerowych.

Dzieci na całym świecie marzą, aby podobnie jak młody Ben, stawić czoło wrogim przybyszom z kosmosu. Dlatego już w najbliższy weekend, 18-19 listopada Galeria Północna zaprasza najmłodszych na spotkanie z Benem Tennysonem i jego kosmicznymi przyjaciółmi. Na uczestników zabawy czeka pełna przygód misja, w której każde poprawnie wykonanie zadanie nagradzane będzie punktami. Na koniec zebrane punkty zostaną wymienione na nagrodę – koszulkę z serialu Ben 10 z własnym zdjęciem!

W ostatnich tygodniach Galerię Północną odwiedziły animowane postaci uwielbiane przez maluchy – Świnka Peppa i jej brat George oraz Masza i Niedźwiedź. W najbliższy weekend do wspólnej zabawy z bohaterami kreskówki Ben 10 zapraszamy trochę starsze dzieci. Po raz pierwszy na uczestników czeka interaktywna gra, w której każdy uczestnik wcieli się w gwiezdnego wojownika, realizującego zadania przygotowane przez Bena. Atrakcje dostępne w strefie Ben 10 to doskonała zabawa i ciekawy pomysł na wspólne popołudnie dla całej rodziny – mówi Emilia Szkudlarek, Dyrektor Marketingu Galerii Północnej.

Serialowy Ben będzie czekał na młodych wojowników w sobotę i niedzielę w godzinach 12.00-20.00
w strefie Ben 10 zlokalizowanej przy wejściu do Galerii Północnej od strony ulicy Trakt Nadwiślański. Odwiedzając punkt rejestracji każdy z uczestników otrzyma specjalny zegarek Omnitrix, dzięki któremu Ben mógł zmieniać się w jednego z walecznych bohaterów. Wyjątkowe urządzenie będzie prowadziło dzieci przez kolejne atrakcje i gromadziło punkty zebrane za poprawne wykonanie zadań przygotowanych przez gwiezdną drużynę Bena. Na małych gości Galerii Północnej czeka między innymi:
– strefa 3D Mania, czyli stanowisko, na którym za pomocą wyjątkowych długopisów 3D każdy z uczestników stworzy własną przestrzenną figurkę z serialu
– mini-kino ze specjalnie wyselekcjonowanymi, najnowszymi odcinkami kreskówki Ben 10
– strefa Pogromcy Złych Charakterów, gdzie dzieci pokonają złe moce w ramach wspólnej, interaktywnej zabawy
– strefa gier i zabaw – weź udział w kosmicznej rozgrywce lub rozwiąż wirtualny quiz!
– strefa animacji z puzzlami i kostkami XXL, które pozwolą zbudować wielkoformatową postać Bena
– ścianka fotograficzna z Benem oraz postacią obcego „Inferno”, na której każdy z uczestników zabawy będzie mógł wykonać wspólne pamiątkowe zdjęcie
– interaktywna gra Hero Experience, która pozwoli najmłodszym wcielić się w jednego z obcych, a następnie wykonać pamiątkowe zdjęcie, które trafi na koszulkę
– fabryka koszulek, czyli ostatni punkt zabawy, w którym każdy z młodych wojowników będzie mógł odebrać własną koszulkę „Hero Experience”!

O Galerii Północnej
Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa, która zostanie oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września br. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim zasięgu obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz TzurArchitects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni. Obiekt będzie spełniał również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza precertyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje niedostępną dotychczas w tej części miasta ofertę handlową, rozrywkową i usługową. Do dyspozycji gości oddanych zostanie ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino oraz 2 300 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, Cinema City, EURO RTV/AGD, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle, klub sportowy Calypso i centrum medyczne Enel-Med. Za komercjalizację Galerii Północnej odpowiadają firmy Cushman&Wakefield oraz JLL.

Więcej na: www.galeriapolnocna.pl

O GTC
Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 66 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą blisko1,2 miliona m kw. w całej Europie Wschodniej.

Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 36 budynków komercyjnych oferujących 614.000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie
i Zagrzebiu. Ponadto Grupa realizuje 349.000 m kw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Wschodniej, z których 110.000 jest w trakcie budowy.

Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie WIG30 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu. Walory spółki wchodzą także w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 index.

 

Kontakt dla prasy:
Dominika Socha
Tel. 609 464 592
E-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl