EISA to organizacja skupiająca aż 28 państw. Przyznawane przez nią nagrody to prestiżowe wyróżnienia, mające swój początek w 1989 roku. Na corocznej gali – odbywającej się w tym roku 21 sierpnia w Berlinie – wręczane są statuetki za najbardziej innowacyjne oraz przystępne cenowo pomysły w szeroko pojętym dziale elektroniki.

Zwycięska aplikacja o nazwie CEWE PHOTOBOOK Pure umożliwia użytkownikowi intuicyjne zaprojektowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI, przy użyciu aplikacji mobilnej. Każdy produkt jest inny, dzięki indywidualnie spersonalizowanej dedykacji oraz okładce, uwzględniającej tytuł
i wybraną fotografię. Na wnętrze albumu składają się 22 zdjęcia, pobrane z prywatnej biblioteki zdjęć lub z takich programów, jak Google Photos czy Dropbox.

Po zatwierdzeniu projektu zdjęcia drukowane są na dodającym nowoczesności matowym papierze.  Następnie po złożeniu zamówienia, otrzymujemy album o wymiarze 15x15cm w twardej oprawie. Dzięki minimalistycznemu wyglądowi i oryginalnemu projektowi, tak przygotowana CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure pozostanie zawsze w trendach i będzie stanowić niezapomnianą pamiątkę. Usługa dostępna jest już w 19 europejskich państwach i cieszy się popularnością ze względu na prosty interfejs oraz przystępne ceny.